Hrvatski košarkaš Dario Šarić zajedno s Joelom Embiidom bio je najbolji strijelac Philadelphije koja je sa 100:82 pobijedila New Orleans, dok je Bojan Bogdanović zabio 13 koševa u slavlju Indiane protiv Bostona  Pacersa protiv Boston Celticsa 97:91.

Šarić je odigrao odličnih 29 minuta i do 24 koša stigao sa šutom iz igre 8/11, trice 4/5 te je tome pridodao pet skokova i četiri asistencije. Joel Embiid je uz 24 koša upisao 16 skokova za svoj 27. "double-double" za Philadelphiju koja nije gubila ni u jednom trenutku utakmice, a u dominantnoj prvoj četvrtini je imala šut iz igre od 56,5 posto.

Najbolji kod Pelicansa bio je Ian Clark koji je utakmicu završio sa 15 koševa, dok je Anthony Davis dodao 14.

Indiana Pacersi su sa 97:91 pobijedili u gostima vodeću momčad Istočne konferencije Boston Celticse. Za to je najzaslužniji Victor Oladipo koji je zabio 35 koševa uz deset skokova.

Bojan Bogdanović je svojoj momčadi pomogao s 13 koševa u 32 minute na terenu (šut iz igre 4/9, trice 0/3), četiri skoka, tri asistencije i jednim blokom.

Kyrie Irving je bio najbolji u redovima Celticsa sa 21 košem.

Indiana je vodila 30:16 nakon prve četvrtine, a 59:38 na poluvremenu. Najveći zaostatak Bostona u prvom poluvremenu iznosio je 26 koševa, ali u drugom dijelu Celticsi mijenjaju igru, stižu Indianu da bi u prvo vodstvo od 83:82 nešto manje od pet minuta prije kraja stigli zahvaljujući trici Ala Horforda. Zakucavanje Mylesa Turnera tri minute i 51 sekundu prije kraja vraća Pacerse u vodstvo koje ne ispuštaju do kraja.