Košarkaši Indiana Pacersa upisali su pobjedu protiv New York Knicksa 121:113 uz 20 koševa hrvatskog košarkaša Bojana Bogdanovića. Bogdanović je na parketu proveo 32 minute postigavši 20 koševa pri čemu je zabio četiri trice. Iz igre je gađao 8-13, a za trice 4-7. Zabilježio je i tri skoka, te dvije asistencije.

Najbolji igrač u pobjedničkim redovima bio je Victor Oladipo s 30 koševa, osam koševa i devet asistencija, dok je Thaddeus Young dodao 18 koševa i 11 skokova.

"Novi" Cleveland je na gostovanju u TD Gardenu pobijedio Boston 121:99 uz 24 koša, 10 asistencija i osam skokova LeBrona Jamesa. Gosti nisu imali milosti prema Bostonu u večeri u kojoj je Paul Pierce čekao ceremoniju umirovljenja svojeg dresa pod svod TD Gardena.

Gosti su prelomili utakmicu u drugoj i trećoj četvrtini koje su dobili s 22 koša razlike (64:42). U prvom nastupu u dresu Cavsa Jordan Clarkson je zabio 17 koševa, Rodney Hood je postigao 15, George Hill 12, a Larry Nance Jr. pet koševa. Ovaj kvartet je prvi trening s Cavsima imao u subotu.

Hrvatski košarkaš Ante Žižić dobio je priliku u samoj završnici i za četiri minute zabio je dva koša za Cavse.

Toronto Raptorsi su slavili protiv Charlotte Hornetsa 123:103 što im je donijelo vrh na Istoku. Raptorsi su dobili sve četiri četvrtine za uvjerljivih +20.

Najučinkovitiji u redovima Toronta bio je Demar DeRozan s 25 koševa i osam asistencija, CJ Miles je ubacio 24 koša, dok je Jonas Valanciunas dodao 21 koš. Kod Hornetsa najefikasniji su bili Kemba Walker s 23 i Dwight Howard sa 17 koševa.