Oklahoma City Thunder pobijedila je Indiana Pacerse 107:99 i učvrstila se na sedmom mjestu Zapadne konferencije samo nekoliko utakmica prije kraja regularne sezone. Peti i šesti LA Clippersi imaju jednu pobjedu više, dok osmi San Antonio ima jednu pobjedu manje.

Za poraženu Indianu, koja je trenutačno četvrta momčad Istoka, ponovno je odličnu utakmicu odigrao Bojan Bogdanović. Hrvatski košarkaš ubacio je 28 koševa (11/20) uz četiri asistencije za 34 minute.

Utakmica je odlučena u trećoj četvrtini kad domaćini od zaostatka 48:58, rade seriju od 24:0 i preuzimaju vodstvo 72:58. Oklahomu je predvodio Paul George s 31 koševa, Steven Adams dodao je 25 poena i 12 skokova, a Russell Westbrook zabilježio je triple-double sa 17 poena, 12 asistencija i 11 skokova.

U dvoboju dviju momčadi koje se neće plasirati u doigravanje, Washington Wizardsi svladali su Phoenix Sunse 124:121. Sunsima nisu pomogla ni 50 poena Devina Bookera (šut iz igre 19/29, slobodna bacanja 9/10) protiv Wizardsa koje su predvodili Bradley Beal i Jabari Parker s po 28 koševa. Dragan Bender je susret završio s 12 poena i šest skokova.