Novo nasilje manjine nad većinom: Srpski pamfleti o kardinalu Stepincu financirani novcima iz državnog proračuna!
Republika Hrvatska je jedan od rijetkih primjera u današnjem svijetu koja novcima svojih poreskih obveznika financira projekte uperene protiv temeljnih ljudskih vrijednosti, istine ali i sebe same te najvećeg djela svojih državljana.
O "igrama" s haškim tužiteljstvom, prošlogodišnjim aktivnostima Vlade na obnovi četničkog spomenika u Srbu, kao niti o financiranju različitih velikosrpskih, masonskih i projugoslavenskih pamfleta iz državnog proračuna ne treba trošiti riječi.
>>U Hrvatskoj manjine maltretiraju većinu
Najnoviji primjer takve vrste svakako je pamflet kontroverznog Samostalnog srpskog tjednika Novosti o kardinalu Alojziju Stepincu, objavljen pod naslovom "Stepinac i njegovi demoni", koji hrvatska javnost treba pročitati, promisliti o njegovim porukama, te se zapitati: Trebaju li ovakvi antihrvatski pamfleti biti financirani sredstvima hrvatskih poreskih obveznika?
Ili šutljiva hrvatska većina treba i dalje dopuštati teroriziranje bučne projugoslavenske većine?
R. H.