Logo

Ministar poljoprivrede Tomislav Tolušić istaknuo je u srijedu da dug prema dobavljačima nije napravila Vlada, nego Agrokor i Ivica Todorić.

-Dug prema dobavljačima nije napravila Vlada, Ramljak, Dalić, nego Ivica Todorić. Posljednjih mjesec dana su svi u tornju i traže naplatu svojih dugovanja. Svi dobavljači su plaćeni nekim iznosima. Kompanije su dobile novac i proslijedile ga svojim malim dobavljačima - kazao je ministar poljoprivrede Tomislav Tolušić nakon sastanka s vladinim povjerenikom za Agrokor Antom Ramljakom.

Očekuje stablizaciju stanja vrlo brzo te da će svi biti namireni. Ponovio je da za dugove nije kriva Vlada, već Ivica Todorić.

-Mi pomažemo riješiti probleme kojih ne bi bilo da je poslovanje bilo normalnije proteklih godina -  rekao je Tolušić.

Uz ministra poljoprivrede Tomislava Tolušića i povjerenika Antu Ramljaka, sastanku je nazočio i predsjednik Hrvatske poljoprivredne komore Mato Brlošić.

 

M.M.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.