Tradicionalna glazbena platforma Karlovačko Live ove će godine, kroz zajedničke nastupe popularne hrvatske pjevačice Jelene Rozge i i srbijanskog rock glazbenika Momčila Bajagića Bajage, pokušati propagirati Karlovačko pivo te dodatno poraditi na poboljšanju hrvatsko-srpskih odnosa.


Idejni žačetnik čitave ove kampanje, kako doznajemo, je nizozemski pivski div Heineken, koji je vlasnik Karlovačke pivovare i treći proizvođač piva u svijetu.

Koncerti iza kojih stoji amsterdamski proizvođač piva, vrlo blizak masonskim krugovima i sastavni dio sustava multinacionalnih kompanija, bit će održani u deset hrvatskih gradova:

SPLIT 27.11.2011.

ŠIROKI BRIJEG: 02.12.2011.

ZADAR 04.12.2011.

VARAŽDIN 09.12.2011.

OSIJEK 11.12.2011.

ZAGREB 16.12.2011.

RIJEKA 18.12.2011.

BJELOVAR 26.12.2011.

KARLOVAC 27.12.2011.

PULA 28.12.2011

 

Na koncu, teško je donijeti prosudbu o tome koji je težišni cilj ovako osmišljene kampanje: Propagiranje piva ili Jugosfere!?