Šport

Zgoditak i asistencija Nikole Kalinića

Nikola Kalinić, koji je igrao do 61. minute, postigao je zgoditak za 2-0 u 43. minuti, a zatim je asistirao Babacaru za treći gol Fiorentine u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Marko Pjaca: U Maksimir dolazimo po pobjedu

Talijanski Juventus stiže u Maksimir. Moćna "Stara dama", s Mandžukićem i Pjacom protiv porazima “nagriženog” Dinama. Momčad iz Maksimira "nagrižena" je i odlaskom Marka Pjace, koji će ovog utorka biti na suprotnoj strani.

Ana Konjuh u četvrtfinalu Guangzhoa

Najbolja hrvatska tenisačica Ana Konjuh pobijedila je u osmini finala turnira u kineskom Guangzhou za sat i 19 minuta igre gruzijsku kvalifikanticu Sofiju Šapatovu sa 6:1 i 7:6 (2).

Cico Kranjčar više nije trener Dinama

Zlatko Kranjčar više nije trener hrvatskog nogometnog prvaka Dinama iz Zagreba. On je nakon trećeg uzastopnog neuspjeha, 2:5 poraza od Rijeke na Rujevici, podnio ostavku na svoju dužnost.

Hrvatska teniska reprezentacija izborila finale Davis Cupa

Hrvatska teniska reprezentacija drugi put u svojoj povijesti borit će se za naslov pobjednika Davis Cupa, a treći bod i plasman u finale našoj je reprezentaciji donio Marin Čilić koji je u prvom nedjeljnom pojedinačnom dvoboju u zadarskoj dvorani Krešimira Ćosića svladao Richarda Gasqueta sa 6:3, 6:2, 7:5 nakon dva sata i 14 minuta borbe.