Arhiva članaka HRsvijet.net

Američki film u Bosni i Hercegovini se izgleda nastavlja. Naravno, Hrvatima je i ovaj put pripala uloga negativaca, destruktivaca, nikako naroda jednakopravnog s ostala dva. Nakon izbora Komšića za predstavnika Hrvata od strane bošnjaka, potom ponižavanja hrvatskog naroda izborom nelegitimnih predstavnika Hrvata u vladi Federacije, krenulo se i malo oštrijim metodama kontra hrvatskog puka.

Ovim putem najoštrije osuđujemo teroristički napad na hrvatske zastupnike u skupštini Zeničko-Dobojske županije. Na svu sreću napad je prošao bez ljudskih žrtava, ali je jasno poslana poruka Hrvatima, poruka u kojoj piše ''manje vas je, ušutite''.

Organizacijski odbor ''Stop majorizaciji Hrvata u BiH'' još jednom poziva hrvatski puk na zajedništvo. Hrvati su narod koji je u svojoj prošlosti morao proći ono najgore, nažalost to najgore se kroz povijest ponavljalo, a vidimo kako najgore proživljavamo i u sadašnjosti. Nikakve bombe neće utjerati strah hrvatskom puku, mi smo narod koji je branio ovu zemlju dok neki nisu ni znali šta su bombe. Branili smo i svoje i tuđe. Tuđe nam ne treba, a nikada nećemo dozvoliti da izgubimo svoje.

Teroristički napadi su samo posljednji trzaji onih koji se plaše snage hrvatskog naroda.

Hrvatski narode, i u miru pokaži zajedništvo.

S poštovanjem,

Organizacijski odbor

STOP MAJORIZACIJI HRVATA U BIH