Arhiva članaka HRsvijet.net
Radošević u prvoj momčadi Napolija
Rafael Benitez odlučio je gurnuti mladog Josipa Radoševića u prvu momčad Napolija, tvrde talijanski mediji.

Španjolski nogometni stručnjak navodno je izrazito zadovoljan zalaganjem i prikazanim igrama mladog Hrvata, a kao nagradu će mu ponuditi mjesto u prvoj momčadi.
>>Radošević potpisao za Napoli
Radošević bi tako trebao zaigrati 25. kolovoza na San Paolu u dvoboju protiv Bologne. Prisjetimo se, nekadašnji igrač Hajduka još nije debitirao u prvoj momčadi Napolija.
M.B.