Arhiva članaka HRsvijet.net

Napadač Splita Ante Rebić ne meti je nekoliko europskih klubova, a  najveći interes za njega pokazuje talijanska  Fiorentina, čiji su predstavnici posljednjih dana bili u Splitu. Iako se po medijima spominju cifre između 4.5 i 5 milijuna eura, Index doznaje kako ovi iznosi nisu točni te kako se radi o čistim špekulacijama.


Rebić je nedavno debitirao u reprezentaciji, a mogao bi biti i jedan od putnika na SP u Brazilu. Nema sumnje kako će njegova cijena na ljeto biti puno veća, a kako čelnici Crvenih nemaju financijskih problema zbog koji bi morali pristati na trenutno prodaju, mogu vrlo mirno na Parku Mladeži primati zainteresirane stranke i dizati ugled kluba.

Prema posljednjim informacijama, član stručnog stožera hrvatske reprezentacije Alen Bokšić sutra dovodi predstavnike Middlesbrougha na Park Mladeži. Englezi su zagrizli za Rebića i žele ga pod svaku cijenu dovesti na Otok. S druge strane Fiorentina je Splitovcima dala rok do srijede. Ukoliko ne dobiju odgovor na ponudu odustat će od kupnje, navodi Index.


M.B.