Arhiva članaka HRsvijet.net

Zlatan Mijo Jelić, dugogodišnji predsjednik Nogometnog kluba Široki Brijeg, podnio je ostavku na sjednici Upravnog odbora, prenosi Fena.



 

Jelić je tu dužnost obnašao proteklih 17 godina, a povlačenje je obrazložio osobnim, obiteljskim i zdravstvenim problemima, zbog čega više nije u mogućnosti posvetiti dovoljno vremena vođenju Širokog Brijega.

 

“Ovakvu odluku nisam donio ishitreno, o njoj sam razmišljao više od godinu dana. Definitivnu odluku o povlačenju s dužnosti predsjednika Upravnog odbora NK Široki Brijeg donio sam na kraju prošle sezone”, kazao je Jelić.

Jelić se zahvalio svim ljudima koji su u proteklim godinama pomagali u afirmaciji i sportskim uspjesima kluba.

 

“Svi smo skupa zaslužni što je Široki Brijeg od jednog malog kluba postao uzoran, uspješan i prepoznatljiv športski kolektiv. Klub u svojoj povijesti nikada nije bio organizacijski sređeniji i financijski stabilniji. Uvjeren sam da će novi predsjednik imati potpunu potporu članova Upravnog odbora, te da će još više unaprijediti rad kluba”, zaključio je Jelić.

 

NK Široki Brijeg se najiskrenije zahvalio Jeliću na svemu što je dao za klub u posljednjih 17 godina.

 

 

M.B.