Arhiva članaka HRsvijet.net

Danas se u Osijeku predstavio Dario Soldić, povjerenik HSS-a za grad Osijek! U svom predstavljanju naglasio je potrebu organizacijskog jačanja i konsolidacije HSS-a u Osijeku.


-Osijek ćemo vratiti HSS-a kojemu je oduvijek pripadao kao središte Slavonije! Želimo što više mladih, žena, građana Osijeka koji imaju što baštiniti iz 110 godina trajanja HSS-a! - naglasio je Dario Soldić u svom predstavljanju.

Smatra da HSS ima što ponuditi građanima Osijeka.

-HSS koji će u EU parlamentu nakon EU izbora predstavljati Marijana Petir ima što ponuditi građanima Osijeka u vremenu kada je država na koljenima!“

Dario Soldić je hrvatski dragovoljac Domovinskog rata i nezavisni vijećnik u bivšem sazivu Županijske skupštine Osječko-baranjske!

 

M.M.