Arhiva članaka HRsvijet.net

U Nyonu je održan ždrijeb Lige prvaka i Europske lige na kojem smo saznali parove polufinala.


Real Madrid dočekati će prošlogodišnjeg pobjednika Bayern što znači da će hrvatski nogomet imati barem jednog predstavnika u finalu. U drugom polufinalu igrat će Atletico Madrid protiv Chelsea.

Prve utakmice polufinala igrat će se 22. i 23. travnja, dok će se uzvrati igrati 29. i 30. travnja. Finale Lige prvaka igrat će se u Lisabonu 24. svibnja.

U Europskoj ligi prvi par polufinala igrat će u Sevilli, gdje će Ivanu Rakitiću i momčadi Seville u goste doći Valencia, koja je sinoć iznendaila Basel preokrenuvši njenu prednost od 3:0 i na kraju slavila s 5:0.

U drugom polufinalu igrat će Benfica će dočekati jaki Juventus kojeg mnogi već vide u finalu. Utakmice polufinala igrat će se 24. travnja, a uzvrati su 1. svibnja.

Finale Europske lige igrat će se na stadionu Juventusa u Torinu 14. svibnja.


M.B.